II Szkolny Konkurs Recytatorski – MÓJ DOM - POLSKA

W związku z obchodami Święta Niepodległości, dnia 9 listopada 2023 roku odbył się Szkolny Konkurs recytatorski dla klas 0-3 pod hasłem „Mój dom – Polska”. Poprzedzony on był etapem klasowym, który wyróżnił po 3 uczestników z każdej grupy i klasy. Udział w szkolnym konkursie wzięło 6 dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz 9 z klas 1-3. Uczniowie recytowali wiersze o swojej Ojczyźnie - Polsce. Konkurs został podzielony na dwie kategorie - oddziały przedszkolne i klasy 1-3.

Po burzliwych obradach:

Jury w składzie p. Kulpińska Lidia, p. Malinowska Aneta i p. Pisuk Barbara zdecydowało, że laureatami konkursu w kategorii oddziały przedszkolne zostali:

I miejsce  - Wiktoria Paszkiewicz z oddziału 0 a,

II miejsce  - Marcelina Koronka z oddziału 0 b,

III miejsce  - Kaczmarek Aleksandra z oddziału 0 b,

Wyróżnienie w tej kategorii otrzymała  - Alicja Tomczak z oddziału 0 a.

Jury w składzie p. Krakowiak Beata, p. Ślęzak Małgorzata, p. Broniewska Sylwia zdecydowało, że laureatami konkursu w kategorii klasy 1-3 zostali:

I miejsce  - Marcel Bydałek z klasy 1,

II miejsce  - Zofia Pastucha z klasy 2,

III miejsce  - Wiktoria Szafrańska z klasy 2,

Wyróżnienie  w tej kategorii otrzymała - Dorota Tusień z klasy 3

17 listopada odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i rozdanie nagród. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i upominki.

Gratulujemy i dziękujemy za wysoki poziom recytacji!

Autor: Sylwia Broniewska